Donald Trump otevírá svůj nový golf resort v Dubaji

Donald Trump otevírá svůj nový golf resort v Dubaji
Velikost: 398 - 1.190 m²
Cenové rozmezí: 7.209.000 - 28.295.000 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: DP19142
29.7.2015

Popis nemovitosti

Unikátní nabídka luxusních vil v uzavřené komunitě. Legendární americký developer Donald Trump spojil své jméno se vznikem nového a jedinečného projektu. Nyní se můžete stát jeho součástí.

Nabízíme Vám unikátní příležitost realitní investice a bydlení v luxusní uzavřené komunitě. Legendární americký realitní investor Donald Trump se podílí na vzniku exkluzivního golfového klubu a hřiště Trump International Golf Club Dubai.

Srdcem a klenotem projektu je největší golfový klub v Dubaji, exkluzivní golfové hřiště, pětihvězdičkové Trump Spa & Wellness Center a omezený počet luxusních rezidencí v uzavřené komunitě. Tyto samostatné vily, umístěné v zeleni parku a přímo u golfového hřiště, jsou navržené v moderním architektonickém stylu. Ivanka Trump se podílí na jedinečném designu luxusních interiérů. Každá z vil nabízí prostorné a prosvětlené interiéry s důrazem na tu nejvyšší možnou kvalitu, harmonii a funkčnost. K vilám náleží vlastní zahrada s bazénem a parkovací místo. Vybírat si můžete z vil různé velikosti a dispozice.

Celý resort, jehož jsou Trump Estates vily součástí, se inspiruje duchem Beverly Hills. Přímo v resortu se nachází nekonečná nákupní alej s luxusními obchody, restauracemi a kavárnami, rozsáhlý bazén s písečnou pláží, tenisový areál, fotbalová a basketbalová hřiště, největší ledová plocha v Dubaji, vodní svět, dětská hřiště, kino, mezinárodní školy pro děti a bezpočet dalších možností pro aktivní prožití Vašeho pobytu v Dubaji. Osobní concierge služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně.

I Vy se můžete stát jedním z vyvolených. Společnost Rellox Vám nyní nabízí poslední volné vily v rámci projektu Trump Estates v Dubaji. Společnost Rellox zastupuje přímo developera, který je jako jediný kotovaný na londýnské burze. Kupující neplatí realitní provizi. Rádi pro Vás připravíme Vaši návštěvu v Dubaji a osobní prohlídku nemovitostí – vyzvedneme Vás na letišti a zajistíme vše pro Vás příjemný pobyt v Dubaji. Předpokládané dokončení prosinec 2016. Pro aktuální informace o cenách a volných vilách nás prosím kontaktujte.

Trump International Golf Club Dubai

Trump International Golf Club Dubai je první svého druhu na Středním východě, se kterým tento legendární americký developer spojil své jméno. Osmnáctijamkové hřiště (par 71 Championship course) navrhnul slavný golfový architekt Gil Hanse. Samotný clubhouse je největší svého druhu v Dubaji a těšit se můžete na pětihvězdičkové spa a wellness lázně, nejmodernější fitness, saunu nebo jacuzzi. Na vaše smysly zapůsobí i impozantní prostory celého komplexu.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox