Trump International Golf Club – Rezidenční vily a apartmány

Trump International Golf Club – Rezidenční vily a apartmány
Velikost: 91.00 - 511.00 m²
Cenové rozmezí: 1.174.000 - 8.112.000 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: DP19765
4.12.2014

Popis nemovitosti

S rozlohou 42 milionů čtverečních stop je projekt domovem mnoha typů prvotřídních vil, které vznikly za spolupráce jednoho z největších dubajských developerů a známých světových značek, jako jsou Fendi Casa a Paramount Hotels & Resorts.

Vily jsou situovány v oblasti Dubailand nedaleko oblíbeného Dubai Sports City. Součástí je mnoho obchodů nejlepších světových značek, prvotřídní restaurace, sportovní a volnočasové zařízení a nechybí ani velkolepé venkovní prostory. Vily obklopuje golfové hřiště s golfovým klubem Trump International Golf Club Dubai a Park, který nabízí přes 4 miliony čtverečních stop bujné zeleně.

Přestože se tento exkluzivní komplex nachází pouze 10 minut jízdy od Umm Suqeim Road a pyšní se snadným přístupem k hlavní městské dopravní síti, představuje oázu klidu a soukromí.

Trump International Golf Club Dubai

Toto velkolepě upravené 18-jamkové golfové hřiště, které je první svého druhu na Středním Východě, bylo navrženo architektem Gilem Hansem, který vytvořil golfové hřiště na Olympijských hrách v roce 2016, a který je jedním z nejvyhledávanějších architektů golfových hřišť světa. Součástí je také golfová akademie pro zlepšení vašich dovedností.

Exkluzivní klub nabízí špičkové restaurace, krásný bazén, nejmodernější fitness centrum a prostorný obchod s vybavením pro profesionály nabízející nejnovější golfové oblečení a doplňky.

Vily na golfovém hřišti

Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví vily přímo u golfového hřiště. Vily byly vkusně navrženy s ohledem na prostornost a komfort svých uživatelů. Nabízí fascinující výhledy a prvotřídní vybavení.

Vily v parku

K prodeji se nabízí také vily zasazené do prostorného Parku. Obklopuje je svěží zeleň s potůčky, pěšinkami a bujnou vegetací. Váš druhý domov plný klidu a harmonie.

Golfové rezidence

Řada přepychových apartmánů s výhledem na mezinárodní golfové hřiště nabízí luxusně zařízená hotelová a rezidenční studia, stejně jako apartmány s jednou až čtyřmi ložnicemi s krásným výhledem na golf.

Vily pod značkou Paramount Hotels and Resorts

Bydlete jako hollywoodská elita. Komorní komplex luxusních vil inspirovaný stříbrným plátnem vás ohromí.

Vily designované od Fendi

První kolekce vil svého druhu na světě. Vily Fendi nabízí svůj jedinečný styl, který vytváří nádherné prostředí pro komfortní druhý domov v Dubaji.

Pro více informací a aktuální nabídku nemovitostí v tomto projektu nás prosím kontaktujte. Rádi pro Vás domluvíme osobní prohlídku a setkání s naším zástupcem v Dubaji. Společnost Rellox nabízí tyto nemovitosti přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox