Elegantní apartmány inspirované přírodou v srdci Dubaje

Elegantní apartmány inspirované přírodou v srdci Dubaje
Velikost: 77.85 - 425.58 m²
Cenové rozmezí: 2.364.000 AED - 8.713.000 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: DP20318
21.11.2022

Popis nemovitosti

Inspiraci v přírodě a třpytem smaragdů či diamantů využili architekti pro nový projekt v srdci rušné Dubaje. Projekt o 61 podlažích a unikátní střešní terase s tropickou zahradou najdete v populárním parku Safa. Kromě velkoryse vybavených rezidencí projekt nabízí exkluzivní spa, plně vybavené fitness centrumdva infinity bazény, restaurace, kavárny a mnoho dalšího!

Přednosti resortu

 • 10 minut od světoznámé pláže Jumeirah.
 • Resort leží v krásném parku Safa.
 • Rozlehlá střešní terasa s tropicku zahradou, kde v okamžiku vykouzlíte i tropický déšť.
 • Exkluzivní spa a fitness.
 • Dva prostorné bazény s písečnou pláží. 
 • Restaurace i kavárny přímo v resortu.
 • Úžasné výhledy na Dubaj.
 • Luxusně a plně zařízené apartmány.
 • 10 km od legendárního Dubai Mall.
 • 7 km od Downtown Dubai, kde najdete ikonickou Burj Kahalifa.
 • Mezinárodní letiště v Dubaji leží pouhých 15 minut od resortu.

Al Safa

Al Safa je rezidenční čtvrť v centru Dubaje, kde se nachází populární park Safa. Jedná se především o obytnou čtvrť, která sousedí s Business Bay, Umm Suqeim, Al Wasl a Jumeirah. Al Safa se nachází v těsné blízkosti rušného centra Dubaje a proslulé pláže Kite Beach. Součástí čtvrti je i dubajský vodní kanál, odkud je nádherný výhled na celé dubajské panorama.

Business Bay a Jumeirah

Business Bay je pokládán za jednu z nejlukrativnějších částí Dubaje. Naleznete zde nejvyšší budovu světa Burj Chalifa a další ikonické mrakodrapy v zátoce Business Bay, které dodávají místu jedinečný charakter. Bay Square je v bezprostřední blízkosti a během pár minut se dostanete také na hlavní třídu Sheikh Zayed Rd. nebo do největšího obchodního domu na světě Dubai Mall.

Čtvrť Jumeirah, nebo-li Beverly Hills Blízkého východu, patří k nejstarším rezidenčním čtvrtím v Dubaji. Jumeirah se táhne několik kilometrů podél moře, najdete zde nejlepší pláže v Dubaji.

Až na pár výjimiek se ve čtvrti nenachází téměř žádný hotel, který by byl v docházkové vzdálenosti od pláže. Burj al Arab, Jumeirah a Marina Beach jsou asi nejznámější hotely postavené na pláži ve čtvrti Jumeirah.

Vybavení apartmánů

Ať už se jedná o apartmán s 1, 2 či 3 ložnicemi, z každé rezidence dýchá nová úroveň sofistikovanosti, kterou podtrhuje pečlivě vybrané designové vybavení. Interiérům dominují světlé barvy s kontrastním tmavě zeleným odstínem. Každý apartmán je vzdušný a díky velkým oknům do interiérů proniká dostatek přirozeného světla.

Součástí většiny apartmánu jsou i prostorné terasy s menší zahrádkou či dokonce soukromým bazénem.

Termín výstavby

Předpokládaný termín dokončení výstavby je jaro 2026.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox