Filmové hvězdy a výnosy 5 % p.a. na dosah!

Filmové hvězdy a výnosy 5 % p.a. na dosah!
Velikost: 98.00 - 176.00 m²
Cenové rozmezí: 2.459.100 - 4.126.500 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: DP18756
4.12.2014

Popis nemovitosti

Hollywoodský styl bydlení, filmové hvězdy a výnosy 5 % p.a.! Uděláme Vám nabídku, kterou nebudete moci odmítnout!

V nejlukrativnější oblasti Dubaje – Burj Dubai – se realizuje tento unikátní projekt ve spolupráci s hollywoodským filmovým studiem a jeho dceřinou společností Paramount Hotels & Resorts. Čtyři výškové budovy – každá dosahující výšky 250 metrů – poskytnou svým rezidentům luxusní bydlení v hotelových apartmánech s veškerým hotelovým servisem.  Obří plátna v apartmánech, promítací místnosti a design evokující zlaté časy Hollywoodu Vám umožní dotknout se filmových hvězd.

Nejluxusnější restaurace, butiky, wellness centrum, několik bazénů, fitness, cigar lounge, centrum pro děti a zasedací místnosti pro obchodní jednání jsou Vám vždy k dispozici. Hotelový a concierge servis využijete pro Váš komfort bydlení a života v Dubaji, business servis Vám usnadní Vaše případné pracovní aktivity v Dubaji. Vybírat můžete buď z hotelových apartmánů nebo ze standardních apartmánů (s kuchyní) – samozřejmě s kompletním servisem. Z hotelových pokojů se vám naskytne výhled na nejvyšší budovu světa – Burj Khalifa.

Z hlediska výnosů z pronájmu doporučujeme zaměřit pozornost na hotelové apartmány, která budou provozovány společností Paramount Hotels & Resorts. Zaručují vysokou obsazenost a vysoké výnosy z pronájmu. Vlastník nemovitosti může nemovitost užívat dva týdny v roce zdarma s kompletním hotelovým servisem. Zbytek roku je nemovitost pronajímána turistům. Navýšení vlastního užívání je možné, poměrně se bude snižovat výnos z pronájmu. Nesmíme zapomenout, že Dubaj je velmi příjemným daňovým prostředím a výnosy z pronájmu nejsou zdaněny. Nemovitost je prodávána do osobního vlastnictví a nový majitel tak může participovat na předpokládaném růstu cen nemovitostí v Dubaji.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti s naším zástupcem v Dubaji. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox