Luxusem dýchající apartmány s výhledem na Palm Jumeirah

Luxusem dýchající apartmány s výhledem na Palm Jumeirah
Velikost: 366.00 - 581.00 m²
Cenové rozmezí: 16.218.000 AED - 25.050.000 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: DP20317
21.11.2022

Popis nemovitosti

Nechte se vtáhnout do světa plného luxusu! Nový projekt 70 patrové budovy s exkluzivními apartmány na prodej v bezprostřední blízkosti Dubai Mariny, v prominentní čtvrti Jumeirah. Kromě bezkonkurečního výhledu na Palm Jumeirah a Burj Al Arab, se můžete těšit na pláže, soukromé infinity bazény, fitness centrum, jedinečné restaurace a mnoho dalšího.

Přednosti resortu

  • Panoramatický výhled na Palm Jumeirah a Burj Al Arab.
  • 5 minut od nejbližší pláže. 
  • Fitness centrum.
  • Uměle vytvořená pláž.
  • Soukromé bazény.
  • Plně vybavené apartmány designovým nábytkem.
  • Jako majitel nemovitosti získáte přístup na pláž hotelu Westin Mina Seyahi, členství v aquaparku a 25% sleva na jídlo a pití.
  • 15 minut od pulzujícího Business Bay. 
  • Mezinárodní letiště se nachází pouze 25 minut jízdy od resortu.

Dubai Marina

Dubai Marina patří k nejvyhledávanějším čtvrtím v Dubaji. Pyšní se luxusními mrakodrapy, řadou prvotřídních restaurací, nákupním centrem, známou promenádou Marina Walk a hlavně bydlením na městském nábřeží. Jedná se o nejoblíbenější oblast pro pronájem luxusních bytů v Dubaji.

Palm Jumeirah – život plný zábavy

Ikona Dubaje – Palm Jumeirah u břehů známé čtvrtě Jumeirah je propojena s pevninskou části Dubaje 6tiproudovou dálnicí i metrem. Jedná se o uměle vybudované sousostroví z recyklovaného půdního materiálu, které vybíhá do Arabského zálivu.

Tvar datlové palmy s 3 km dlouhým kmenem a vějířem listů je domovem několika nejluxusnějších resortů a soukromých vil v Dubaji. Mezi nejznámnější stavby patří hotel Atlantis The Palm, Jumeirah Zabeel Saray a fantastické restaurace Nobu či 101 Dining Lounge.

Palm Jumeirah obohatila Dubaj o cca 50 km pláží s bílým pískem a s pozvolným vstupem do moře.

Celý ostrov lze prozkoumat při plavbě na jachtě či motorovém člunu, možnost, kterou nabízí hned několik soukromých společností.

Vybavení apartmánů

I ti nejnáročnější ocení dokonalý styl, kterým byly apartmány vybaveny. Špičkové povrchové úpravy a odvážný design odrážejí luxusní způsob života. Interiérům dominují vysoké stropy, bohaté detaily. Vysoce kvalitní kuchyně se dostanete do prostorého obývacího pokoje s designovým zařízením. Po náročném dni si odpočinete v jedné z pohodlím dýchající ložnic nebo zrelaxujte ve vaně.

Termín výstavby

Předpokládaný termín dokončení je stanoven na konec roku 2025.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox