Luxusní resort v klidné části města

Luxusní resort v klidné části města
Velikost: 65.84 - 100.83 m²
Cenové rozmezí: 1.335.828 - 1.958.828 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: EL20196
19.1.2022

Popis nemovitosti

Nechte se okouzlit luxusem, prvotřídním designovým vybavením a velkolepými výhledy. Investujte do jedinečných bytových jednotek s výhledem na město Mohamed Bin Rashid, které je známo jako klidná a sofistikovaná část města Dubaj.

Přednosti projektu

  • Prvotřídní designové vybavení a vysoce kvalitní a udržitelné materiály
  • Prostorná střešní terasa, clubhouse s otevřenou kuchyní
  • Fitness, wellness, bazén i dětská zóna s bazénem
  • Plně vybavené kuchyně a koupelny
  • 4 minuty od Noth London Collegiate School nebo Hartland International School
  • 10 minut od obchodního centra Meydan One
  • 17 minut od mezinárodního letiště
  • 20 minut od luxusní části Dubaje – Dubaj Marina

Jedinečná architektura s důrazem na udržitelnost

Projekt se pyšní perfektním zázemím pro relaxaci uprostřed pulzujícího města. Celý koncept je inspirován jedním z přírodních živlů – vodou. Interiér je doplněný vkusně zvolenými prvky v modré barvě, např. recepce v přízemí je navržena v přírodním modrém mramoru. V celé budově byl kladen důraz na dostatek světla. V budovách jsou použité nízkoúdržbové materiály s dlouhodobou životností a LED osvětlení.

V rámci udržitelnějšího způsobu života byly do projektu začleněná parkovací místa s nabíjecí stanicí pro auta poháněná elektřinou. Ovšem nezaparkujete zde jen auto, projekt myslel i na cyklistická kola. Součástí garáží je i cyklistická dílna, vybavená vzduchovým čerpadlem, hadicí na vodu a nářadím.

Společné prostory i prostor pro nejmenší

Střešní prostor autoři projektu rozdělili na 2 části – klubovnu a terasu. V klubovně se oddejte zábavě či relaxaci po náročném dni. Součástí klubovny je i otevřená a plně vybavená kuchyně a jídelna. Z prosklených dveří se dostanete na prostornou terasu s překrásným výhledem do okolí.

Při návrhu areálu se myslelo i na nejmenší. Děti se rády vyřádí na dětském hřišti s bazénem, zabavit se mohou i u knížek či hraček, které jsou pro ně plně k dispozici.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Interiéry projektu jsou navržené v teplých šedých odstínech, doplněných o bílou a modrou barvu, což symbolizuje hlavní zdroj inspirace celého projektu – vodu. Veškeré použité materiály byly vybrány s důrazem na kvalitu a udržitelnost. Bytům vévodí dostatek přírodního světla.

Kuchyně splňují veškeré požadavky na funkčnost a design. Nechybí LED osvětlení, úložný prostor pro nádobí, spíž, pracovní deska z odolného přírodního kamene či keramická dlažba.

V nabídce jsou k dispozici garsonky, byty s 1 nebo se 2 pokoji.

Výjimečná investice

Kupte si bytovou jednotku v tomto výjimečném resortu a užívejte si zcela novou úroveň životního stylu. V případě zájmu je možné nechat apartmán pronajímat a získávat atraktivní příjmy.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2023 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox