Luxusní wellness resort v Business Bay

Luxusní wellness resort v Business Bay
Velikost: 137.49 - 155.89 m²
Cenové rozmezí: 2.779.000 AED - 3.468.000 AED
Město: Business Bay, Dubaj
ID nemovitosti: DP20320
21.11.2022

Popis nemovitosti

Jedinečná příležitost pro investici v nejžádanější lokalitě Dubaje – Business Bay. Exkluzivní wellness resort leží přímo ve čtvrti Business Bay a nabízí panoramatické výhledy na Dubai Canal. V resortu se můžete těšit na několik bazénů, jedinečné spa, moderně vybavené fitness a nejrůznější kosmetické procedury v beauty baru. Z letiště se do resortu dostanete za pouhých 20 minut!

Přednosti resortu

  • Resort v nejlukrativnější části Dubaje – Business Bay.
  • Překrásné panoramatické výhledy na Dubai Canal. 
  • Bazény a 180 metrů dlouhá a klikatá řeka, ve které si zaplavete i zrelaxujete.
  • Exkluzivní spa: regenerační koupele a kosmetické procedury.
  • Moderně vybavené fitness centrum.
  • Downtown, Burj Khalifa, The Dubai Mall a Dubajské mezinárodní finanční centrum v bezprostřední blízkosti resortu
  • Beauty bar – luxusní kosmetika přímo na míru, profesionální personál.
  • Rozlehlá střešní terasa s bazény. 
  • Kaskádovité terasy s úžasnými výhledy.
  • Mezinárodní letíště se nachází pouze 20 minut jízdy od resortu.

Business Bay a Jumeirah

Business Bay je pokládán za jednu z nejlukrativnějších částí Dubaje. Naleznete zde nejvyšší budovu světa Burj Chalifa a další ikonické mrakodrapy v zátoce Business Bay, které dodávají místu jedinečný charakter. Bay Square je v bezprostřední blízkosti a během pár minut se dostanete také na hlavní třídu Sheikh Zayed Rd. nebo do největšího obchodního domu na světě Dubai Mall.

Čtvrť Jumeirah, nebo-li Beverly Hills Blízkého východu, patří k nejstarším rezidenčním čtvrtím v Dubaji. Jumeirah se táhne několik kilometrů podél moře, najdete zde nejlepší pláže v Dubaji.

Až na pár výjimiek se ve čtvrti nenachází téměř žádný hotel, který by byl v docházkové vzdálenosti od pláže. Burj al Arab, Jumeirah a Marina Beach jsou asi nejznámější hotely postavené na pláži ve čtvrti Jumeirah.

Exkluzivní wellness a fitness

Hlavní lázně jsou propojené až do venkovní posilovny. Posilovna je navržena tak, aby posílila každičký sval ve vašem těle – pomocí vybavení zaměřeného na kalisteniku a tréninkem.

V resortu bylo navrženo celkem 7 revitalizačních koupelí – od horkých a studených koupelí až po solné a bahenní – které z vašeho těla odvedou toxiny a pomohou vaší pokožce a celému tělu zregenerovat.

Vybavení apartmánů

V resortu si můžete vybrat z apartmánů s 1 nebo 2 ložnicemi nebo superluxusní rezidencí. Každý interiér byl navržen s ohledem na vysokou úroveň pohodlí, luxusní materiály a s důrazem na kvalitu. Apartmány zde jsou ztělesněním stylu, inspirující klid a pohodu a  mistrovským využitím prostoru.

Superluxusní rezidence se mohou pochlubit terasou plnou květin, infinity bazénem, osobní posilovnou, a promítacím plátnem.

Termín výstavby

Předpokládaný termín dokončení je stanoven na jaro 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox