Moderní apartmány na obchodní promenádě… a u golfu!

Moderní apartmány na obchodní promenádě… a u golfu!
810.000 AED
Velikost: 49 - 242 m²
Cenové rozmezí: 810.000 - 4.535.000 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: DP19139
29.7.2015

Popis nemovitosti

Moderní a prosvětlené apartmány, na promenádě plné luxusních obchodů, restaurací a kaváren… a přesto pouze pár kroků na exkluzivní golfové hřiště.

Přímo na 2,5 km dlouhé promenádě luxusních obchodů, restaurací a kaváren se nacházejí tyto moderní a prosvětlené apartmány. Přesto Vám toto místo poskytne dostatek soukromí a klidu uprostřed zeleného parku. Pouze pár kroků Vám stačí k tomu, abyste se dostali na exkluzivní golfové hřiště Trump International Golf Club Dubai.

Přímo v objektu Vám bude k dispozici luxusní zázemí spa, wellness a fitness, venkovní bazén s propojením do venkovních zelených zahrad a lobby s recepcí. Přímo na hlavní obchodní třídě naleznete kromě butikových obchodů také hlavní obchodní centrum, venkovní multikino, kluziště, dětská hřiště, mezinárodní školy a školky. Rozsáhlý zelený park o rozloze 400.000 m² poskytuje bezpečné a klidné zázemí pro Vás a Vaše blízké.

Nabízíme na prodej v rámci tohoto exkluzivního projektu apartmány o velikosti 49 až 243 m2, s jednou až třemi ložnicemi, různé velikosti a dispozic. Plánovaný termín dokončení: rok 2016.

Uzavřená komunita se inspiruje duchem Beverly Hills. Srdcem resortu je golfové hřiště Trump International Golf Club Dubai s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm (designed by Gil Hanse), největším clubhousem v Dubaji a Trump spa & wellness centrem.

Pro více informací a aktuální nabídku nemovitostí v tomto projektu nás prosím kontaktujte. Rádi pro Vás domluvíme osobní prohlídku a setkání s naším zástupcem v Dubaji, s kterým můžete hovořit v českém jazyce.

Kupující nehradí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2022 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox