Paramount Pictures – Luxusní hotelové a rezidenční apartmány

Paramount Pictures – Luxusní hotelové a rezidenční apartmány
Velikost: 47.75 - 153.10 m²
Cenové rozmezí: 1.183.000 - 2.786.000 AED
Město: Dubai
ID nemovitosti: DP19838
7.2.2019

Popis nemovitosti

Nabízíme luxusní hotelové a rezidenční apartmány v prvotřídní lokalitě Sheikh Zayed Road. Projekt vás doslova ohromí svým přepychovým vybavením. Střešní infinity bazén s terasou, nejmodernější fitness, špičkové wellness centrum včetně luxusního spa, restaurace, sky lobby s výhledy na celou Burj area a privátní kino Paramount Pictures tvoří jen ochutnávku z celé řady dalšího vybavení.

Více o projektu

Hotelové apartmány jsou situovány mezi 15. a 25. patrem budovy. Tyto nádherné pokoje slibují nezapomenutelné zážitky svým hostům díky domácímu kinu s přístupem k filmům od Paramount Pictures. Pro investory představují příležitost velmi lukrativní investice.

Rezidenční apartmány jsou umístěny od 26. do 63. patra budovy a jsou oproti hotelovým apartmánům prostornější. Součástí je oddělená obývací a jídelní část, stejně jako různý počet samostatných ložnic. Kombinace pohodlí domova s vybavením a službami společnosti Paramount je skutečně lákavá. Na přání majitele je možné i toto apartmány pronajímat a získávat zajímavé příjmy z pronájmu.

Apartmány nabízí nádherné výhledy na Burj Khalifa, Palms, World Islands a ikonickou Burj Al Arab. Mezinárodní letiště v Dubaji je jen 15 minut autem. V těsné blízkosti jsou také 2 stanice metra.

Exkluzivní zázemí

Po celý den můžete očekávat úžasné pokrmy od těch nejlepších hollywoodských šéfkuchařů.

Pro schůzky a jednání jsou připravené nejmodernější zasedací místnosti, které se postarají o pohodlí všech zúčastněných.

V neposlední řadě na klienty čeká prvotřídní wellness a fitness centrum.

Odložená platba kupní ceny

Developer nabízí výhodné platební podmínky splátek kupní ceny. Kupní cena je rozložena do 13 splátek, které budou splatné během 36 měsíců od uzavření rezervační smlouvy. Kupující si tak může převzít nemovitost po jejím dokončení v roce 2022 a většinu kupní ceny hradit až následně.

Garantovaný výnos z pronájmu

Developer smluvně garantuje výnos z pronájmu ve výši 8 % po dobu 5 let. Garantovaný příjem je počítán z výše již zaplacených částek kupní ceny dle definovaného platebního kalendáře.

Termín výstavby

Stavební práce již začaly a předpokládaný termín dokončení je v 1. čtvrtletí roku 2022.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox