Paramount Pictures – Luxusní hotelové a rezidenční apartmány

Paramount Pictures – Luxusní hotelové a rezidenční apartmány
Velikost: 47.75 - 153.10 m²
Cenové rozmezí: 1.183.000 - 2.786.000 AED
Město: Dubai
ID nemovitosti: DP19838
7.2.2019

Popis nemovitosti

Nabízíme luxusní hotelové a rezidenční apartmány v prvotřídní lokalitě Sheikh Zayed Road. Projekt vás doslova ohromí svým přepychovým vybavením. Střešní infinity bazén s terasou, nejmodernější fitness, špičkové wellness centrum včetně luxusního spa, restaurace, sky lobby s výhledy na celou Burj area a privátní kino Paramount Pictures tvoří jen ochutnávku z celé řady dalšího vybavení.

Stavební práce již začaly a dokončení se předpokládá v prosinci 2020.

Hotelové apartmány jsou situovány mezi 15. a 25. patrem budovy. Tyto nádherné pokoje slibují nezapomenutelné zážitky svým hostům a pro investory představují příležitost pro velmi lukrativní investici. Majitel získává garantovaný výnos z pronájmu ve výši 7 % na dobu prvních 3 let.  Zajímavá je také koncepce odložených splátek kupní ceny. V okamžiku dokončení stavby má majitel hotelového apartmánu splaceno jen 60 % kupní ceny. Zbytek se platí v postupných splátkách a poslední je až rok po dostavbě. Garantovaný příjem je počítán z již zaplacených částek kupní ceny.

Majitel apartmánu s 1 nebo 2 ložnicemi má možnost vlastního užívání na 28 nocí v roce po dobu prvních 3 let. Jako bonus získává majitel také 6 zpátečních letenek (ekonomická třída) na dobu prvních 3 let. Letenky budou nabízeny na přímé lety mezi nejbližším letištěm kupujícího a Dubají od společnosti Emirates Airlines).

Rezidenční apartmány jsou umístěny od 26. do 63. patra budovy a jsou oproti hotelovým apartmánům prostornější. Součástí je oddělená obývací a jídelní část, stejně jako různý počet samostatných ložnic. Kombinace pohodlí domova s vybavením a službami společnosti Paramount je skutečně lákavá. Na přání majitele je možné i toto apartmány pronajímat a získávat zajímavé příjmy z pronájmu.

Apartmány nabízí nádherné výhledy na Burj Khalifa, Palms, World Islands a ikonickou Burj Al Arab. Mezinárodní letiště v Dubaji je jen 15 minut autem. V těsné blízkosti jsou také 2 stanice metra.

Pro více informací a aktuální nabídku nemovitostí v tomto projektu nás prosím kontaktujte. Rádi pro Vás domluvíme osobní prohlídku a setkání s naším zástupcem v Dubaji. Společnost Rellox nabízí tyto nemovitosti přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2021 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox