Radisson – hotelové apartmány s garantovaným výnosem 10 %

Radisson – hotelové apartmány s garantovaným výnosem 10 %
Velikost: 45.50 - 119.29 m²
Cenové rozmezí: 935.000 - 2.312.000 AED
Město: Dubai
ID nemovitosti: DP19836
7.2.2019

Popis nemovitosti

Jedinečné spojení prestižní developerské společnosti a přední světové značky hotelových služeb. To jsou nové hotelové apartmány Radisson v oblasti Dubailand přímo u golfového hřiště Trump International Golf Club Dubai.  Garantovaný výnos 10 % po dobu 3 let a koncept odložených splátek kupní ceny jen podtrhují výjimečnost této nabídky.

Hotelový řetězec Radisson je jednou ze světově největších a nejdynamičtějších hotelových skupin. Tvoří ji 1 423 hotelů po celém světě pro širokou škálu svých hostů. Radisson Hotel nabízí dokonalé služby, které uspokojí všechna vaše přání.

Součástí tohoto lukrativního resortu je fitness s nejmodernějším vybavením, luxusní spa, osvěžující bazén, obchody světových značek a mnoho dalšího. Projekt obklopuje park o rozloze více než 42 milionu čtverečních stop svěží zeleně.

Apartmány se nachází přímo u golfového hřiště Trump International Golf Club Dubai. Toto 18-ti jamkové golfové hřiště (par 71) je prvním svého druhu na středním východě. Je navrženo světoznámým architektem olympijských golfových hřišť Gilem Hansem. Součástí je tréninková akademie s nejmodernějším vybavením, exkluzivní clubhouse s mnoha vynikajícími restauracemi, obchody a dalším zařízením.

Ve stylových apartmá je každému detailu věnována zvláštní péče, což ocení hosté i investoři. Prostorné světlé apartmány, kvalitní vybavení, služby nejvyšší kvality a nádherné výhledy.

Developer přináší velmi příjemný koncept odložených splátek. K okamžiku dostavby má kupující splaceno pouhých 50 % kupní ceny. Poslední splátka druhé poloviny kupní ceny je splatná až 2 roky po dokončení stavby!

Staňte se součástí dubajského rozkvětu, investujte do nemovitosti a získejte atraktivní výnos. Investice do hotelového apartmánu postaveného renomovanou developerskou společností a spravovaného exkluzivně jednou z nejlepších značek na světě je zárukou dobře investovaných prostředků. Projekt nabízí garantovaný výnos z pronájmu ve výši 10 % po dobu prvních 3 let. Tento výnos je počítán z již zaplacených splátek kupní ceny.

Majitel apartmánu s 1 nebo 2 ložnicemi má možnost vlastního užívání na 28 nocí v roce po dobu prvních 3 let. Jako bonus získává majitel také 2 zpáteční letenky ročně (ekonomická třída) po dobu prvních 3 let. Letenky budou nabízeny na přímé lety mezi nejbližším letištěm kupujícího a Dubají od společnosti Emirates Airlines).

Apartmány by měly být dokončeny ve druhém čtvrtletí roku 2019.

Pro více informací a aktuální nabídku nemovitostí v tomto projektu nás prosím kontaktujte. Rádi pro Vás domluvíme osobní prohlídku a setkání s naším zástupcem v Dubaji. Společnost Rellox nabízí tyto nemovitosti přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2022 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox