To nejlepší ze dvou světů – přímo u golfového hřiště

To nejlepší ze dvou světů – přímo u golfového hřiště
604.000 AED
Velikost: 36,50 – 130 m²
Cenové rozmezí: 604.000 - 2.065.000 AED
Město: Dubaj
ID nemovitosti: DP19042
9.4.2015

Popis nemovitosti

V prestižní části Dubaje – Dubailand – vzniká jedinečné místo pro aktivní život v luxusu, v zeleni rozsáhlého parku a golfového hřiště, a zároveň v bezprostřední blízkosti exkluzivních služeb a neomezených možností, které Vám nabídne jen Dubaj.

Uzavřená komunita se inspiruje duchem Beverly Hills. Srdcem resortu je golfové hřiště Trump International Golf Club Dubai s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm (designed by Gil Hanse), největším clubhousem v Dubaji a Trump spa & wellness centrem. Rozsáhlý zelený park o rozloze 400.000 m² poskytuje bezpečné a klidné zázemí pro Vás a Vaše blízké. Přímo v resortu se nachází 2,5 km dlouhá nákupní alej s luxusními obchody, restauracemi a kavárnami, venkovní bazén s písečnou pláží, tenisový areál, fotbalová a basketbalová hřiště, největší ledová plocha v Dubaji, vodní svět, dětská hřiště, kino a bezpočet dalších možností pro aktivní prožití Vašeho pobytu v Dubaji. Osobní concierge služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně. Přímo v uzavřené komunitě naleznete také služby lékaře a mezinárodní školy pro Vaše děti. Zároveň se nacházíte blízko k vyhlášeným písečným plážím, Dubai Marina, Jumeirah a Downtown Dubai. Více informací o tomto jedinečném resortu naleznete zde: Život v zeleni, život v luxusu.

V rámci tohoto prestižního resortu Vám nyní nabízíme možnost koupit luxusní apartmány v moderním komplexu tří výškových budov přímo u golfového hřiště Trump International Golf Club Dubai s výhledem do zeleně, a zároveň v luxusní obchodní zóně. Apartmány jsou určené do osobního vlastnictví (k osobnímu užívání bez nutnosti dalšího pronájmu).

Pro více informací a aktuální nabídku nemovitostí v tomto projektu nás prosím kontaktujte. Rádi pro Vás domluvíme osobní prohlídku a setkání s naším zástupcem v Dubaji, s kterým můžete hovořit v českém jazyce.

Kupující nehradí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat vilu, dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

© 2024 - Rellox - Reality Dubaj | Rellox